Каталог товарів

Кошик:

Кількість:
0 шт.
До сплати:
0,00 грн

Контакти

Адреса:
м. Харків, пр-т Науки, 54 (метро «Ботанічний сад»)
Режим роботи:
пн-пт с 9:00 до 20:00
Телефони:
Месенджери:
E-mail:
[email protected]
Сторінки в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/Аптека-Nano-Med-106123994908561/

Про нас

Аптека NANO-MED - це швидкий і зручний інструмент знайти і зарезервувати ліки та інші препарати з мінімальними витратами часу і зусиль.

Вам не потрібно ходити по аптеках і стояти в чергах, щоб знайти та замовити потрібні для Вас ліки. На нашому сайті чи через оператора-фармацевта Ви можете отримати інформацію про наявність препаратів, їх ціну, ознайомитись із інструкціями та виконати замовлення просто і зручно – в декілька кліків.

В нашій мережі – аптеки в Києві і Київській області, Харкові, Черкасах (центри самовивозу).

Наш оператор-консультант обов’язково зв’яжеться із Вами, щоб уточнити параметри замовлення та обговорити зручний для Вас час і спосіб його отримання – в аптеках (центрах самовивозу), кур’єром і через служби Нової Пошти та Укрпошти в будь-яку точку України.

Купуючи продукцію у нас, Ви можете бути впевненими в тому, що вся продукція, викладена на нашому сайті, має необхідну сертифікацію. Ми працюємо тільки з надійними та перевіреними аптеками.

Аптека NANO-MED дає повний сервіс пошуку, замовлення і доставки ліків та товарів медичного призначення для кожного мешканця України. Наш сервіс доступний не тільки для мешканців столиці та великих міст, але й у будь-якому куточку країни, там, де є доступ до Інтернету.

Розробники сервісу мають досвід розроблення та управління аптеками та інтернет-аптеками з 2005 року. Ми плануємо додавати нові сервіси – онлайн-консультації лікарів різних напрямків, спеціальні умови і сервіс для тих, хто постійно замовляє одні і ті ж ліки чи товари, що є в асортименті (БАДи, хронічні захворювання тощо).

Ми сподіваємося, що Аптека NANO-MED стане Вашим надійним помічником у дуже відповідальній справі - турботі про Ваше Здоров'я і Активне Довголіття.