Каталог товарів

Кошик:

Кількість:
0 шт.
До сплати:
0,00 грн

Статті

 • Кому потрібно відмовитися від чаю або пити його менше

  09 листопада 2023

  Від міцного чаю краще відмовитися людям, які страждають гіпертонічною хворобою; обмежити вживання чаю потрібно при наявності хвороб ШКТ. За словами лікарки-дієтологині Марини Макіші, реакція організму на чай не завжди буває сприятливою.


  Детальніше
 • Препарати та знеболювальне від тиску.

  07 листопада 2023

  Багато популярних препаратів, які українці звикли купувати в аптеці без рецепта і часто без жодної консультації з лікарем, з 1 квітня 2023 року можна буде купити лише за електронним рецептом. У МОЗ розповіли, на які ліки потрібен рецепт.

  Детальніше
 • Чи шкідлива їжа перед сном ?

  06 листопада 2023

  Велика кількість дорослих і підлітків по всьому світу намагаються схуднути. Через це багато людей опанували щоденне періодичне голодування - простий спосіб позбутися зайвих кілограмів. Ця дієта передбачає голодування протягом визначеного періоду дня, а потім споживання всіх калорій у наступні години. Наприклад, не вживати їжі протягом 16 годин, а їсти лише протягом решти 8 годин - найпопулярніша серед інших дієта, що має назву «Голодування 16:8».

  Детальніше
 • Комплементарна медицина та її популярність

  03 листопада 2023

  Комплементарна медицина є одним із підходів в лікуванні, який використовується в комбінації з традиційною медициною або окремо від неї.

  Методи комплементарної медицини можуть бути дуже різноманітними та містити: гомеопатію, акупунктуру, фітомедицину, медитацію і релаксацію, рефлексотерапію тощо.

  Детальніше
 • Тривожність батьків - це нормально.

  02 листопада 2023

  Коли народжується малюк безпорадний і повністю залежить від турботи мами та тата. Для батьків нормально мати почуття відповідальності щодо дитини, бути зосередженими на безпеці, здоров'ї та добробуті свого малюка.

  Детальніше